Coreea de Nord își redeschide porțile pentru turiști în decembrie
Coreea de Nord anunță redeschiderea pentru turiști în luna decembrie, după o întrerupere de aproape cinci ani. Accesul vizitatorilor pe teritoriul acestei țări a fost oprit în urma epidemiei de COVID-19.