Un tânăr a fost amendat după ce a circulat cu 200 km/h pe Autostrada A0
Un tânăr în vârstă de 28 de ani a fost surprins de polițiștii din Ilfov conducând cu o viteză de 200 km/h pe Autostrada A0, unde limita legală este de 130 km/h. Incidentul a avut loc la kilometrul 60, iar intervenția poliției a avut loc marți.