Trei primari din Buzău au fost aleși cu 100% din voturi
Trei primari din județul Buzău au fost aleși cu un procentaj de 100% la alegerile locale din 9 iunie, candidații fiind singuri pe liste. Cei trei edili au candidat din partea Partidului Social Democrat (PSD).