Brașov: Vă așteptăm la colectarea deșeurilor electrice şi electronice din 18-19 mai 2024! Au fost voluntari Elevii de la Colegiul Tehnic Mircea Cristea!
Campania de colectare a deșeurilor electrice și electronice revine în municipiul Brașov în zilele de 18 și 19 mai 2024. Locuitorii sunt încurajați să profite de această ocazie pentru a scăpa de aparatele vechi și defecte.