Marșul bicicliștilor revine în Brașov! Eveniment organizat de Asociația Tot Mai Verde, în fiecare lună până în toamnă. Traseu ce străbate centrul orașului pentru a promova un stil de viață sănătos.
Marșul Bicicliștilor", eveniment organizat de Asociația Tot Mai Verde, va avea loc în fiecare ultimă vineri a lunii, începând cu ora 18:00, din fața Primăriei, la Lupoaică. Această tradiție se va desfășura până în luna octombrie și a primit deja avizul Comisiei de Circulație.