Doi agenți de pază, găsiți beți la locul de muncă în Săcele
În data de 24 iulie a.c., doi agenți de pază au fost depistați în stare de ebrietate în timpul serviciului lor, la un dispozitiv din municipiul Săcele. Acțiunea a fost organizată de polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Săcele, având ca scop prevenirea și combaterea infracțiunilor împotriva persoanelor și bunurilor.